Planet server serie RS232/422/485 naar IP VEZEL SFP 100FX

Artikelnummer

  A255817
E-mail artikel
X
Planet server serie RS232/422/485 naar IP VEZEL SFP 100FX
€ 110,00  excl. BTW
€ 133,10 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • PLANET ICS-105A Seriële RS-232 naar Fiber Optic Fast Ethernet adapter op SFP poort!
  • Sluit een RS-232/485/422 seriële server aan op een SFP 100FX Fiber Optic Ethernet adapter op een afstand die de mogelijkheden van een netsnoer ver te boven gaat.
  • Manageable adapter om precies aan te passen aan de aard van uw behoefte en het gewenste transmissieprotocol.
  • Specificaties:
  • Glasvezelpoort: SFP 100FX voor SFP Fast Ethernet module multimode of monomode.
  • Seriële poort DB9: RS-232 / RS-422 / RS-485.
  • Seriesignaal: RS-232: TxD, RxD, RTS, CTS, DTR, DSR, DCD, GND.
  • RS-422: Tx+, Tx-, Rx+, Rx-.
  • RS-485(2-draads): Data+, Data-.
  • RS-485(4-draads): Tx+, Tx-, Rx+, Rx-.
  • Overdracht: van 300bps tot 921600bps.
  • Vezelsignaal: 100FX variabele afstand afhankelijk van de gebruikte SFP-module.
  • Modi: Virtual Com/TCP-server/ TCP-UDP Client.

Productinformatie

Productnaam Planet server serie RS232/422/485 naar IP VEZEL SFP 100FX
Merk CUC
Verpakking Per stuk