Kabelhaspel met kleppen - Manutan Expert


Manutan EXPERT beloftes

Manutan belofte garantie
Kwaliteit eerst
Manutan belofte altijd beschikbaar
Altijd verkrijgbaar
Manutan belofte eerlijk en concurrerend
Eerlijk en competitief
Kabelhaspel met kleppen - Manutan Expert
€ 47,75
 excl. BTW

Inclusief 0.06 Recupel

€ 57,78 incl. BTW
Per stuk
Artikelnummer   A154586

Milieu- en/of sociale voordelen

Dit is een ergonomisch product, wat betekent dat het door zijn gebruik goede werkomstandigheden kan garanderen vanuit het oogpunt van de gezondheid en veiligheid van de gebruikers (bijvoorbeeld : voorkomt zoveel mogelijk spier- en skeletaandoeningen).
Dit product is voorzien van het NF-label, waarmee wordt gegarandeerd dat het product voldoet aan de veiligheids- en/of kwaliteitsnormen die zijn vastgesteld in het desbetreffende certificeringscertificaat.

Specificaties

Productinformatie

Productnaam Kabelhaspel met kleppen, Kabel lengte: 25 m, Aantal kabels: 3, Doorsnede: 1.5 mm², Max. vermogen: 3200 W
Merk Manutan Expert
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Kabel lengte (m) 25 m
Aantal kabels 3
Doorsnede (mm²) 1.5 mm²
Max. vermogen (W) 3200 W
Aantal contactdozen 4
CE ja
Ergonomisch nee
Lengte (cm) 23 cm
Klantgarantie 3 jaar
NF nee

Documentatie

Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.

Kwaliteit voor een eerlijke prijs.

Kwaliteit staat voorop.
Talloze producten met garantie tot 10 jaar*, die lang meegaan en het beste voor het milieu zijn.

Altijd beschikbaar.
Een breed scala aan producten altijd beschikbaar, snel verzonden en zorgvuldig geselecteerd door experts.

Eerlijk en concurrerend.
Een kwalitatief hoogstaand alternatief, grotendeels gemaakt in Europa, om geld te besparen en steeds verantwoorder te zijn.

*Meer in onze algemene voorwaarden