Glasvezelkabel Duplex draadbrug OM3 MPO/UPC aqua - 10 m

Artikelnummer

  A254708
E-mail artikel
X
Glasvezelkabel Duplex draadbrug OM3 MPO/UPC aqua - 10 m
€ 193,50 excl. BTW
€ 234,14 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Glasvezelkabel MPO AQUA OM3.
  • 12 vezels.
  • Vrouwelijke MPO naar vrouwelijke MPO connector.
  • Pins in A-polariteit.
  • Afzonderlijke verpakking.

Specificaties

Productinformatie

Productnaam Glasvezelkabel Duplex draadbrug OM3 MPO/UPC aqua
Merk CUC
Verpakking Per stuk