Glasvezelkabel draadbrug Simplex OS2 SC-APC/SC-UPC wit 15 m

Artikelnummer   A251126
X
Glasvezelkabel draadbrug Simplex OS2 SC-APC/SC-UPC wit 15 m
€ 23,75 excl. BTW
€ 28,74 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Monomodus glasvezeldraadbrug OS2 simplex FTTH
  • Speciale kabel voor FTTH en box fibre Internet abonnees!
  • - Norm: IEC 61754/61755 - ISO 11801
  • - Tussenschakelverlies: = 0,3 dB
  • - Retourverlies: = 50 dB
  • - Beslag: keramisch
  • - Connector: SC/APC - SC/UPC
  • - Kabel: G657A2 wit met metalen wapening, LS0H (halogeenvrij)
  • - Verpakking: afzonderlijk zakje
  • - Afzonderlijk getest met teststeker
  • - Compatibel met
  • * Freebox Fibre V2, Freebox Revolution Fibre V6
  • * K-net Box
  • * WiBox

Specificaties

Productinformatie

Productnaam Glasvezelkabel draadbrug Simplex OS2 SC-APC/SC-UPC wit 15 m
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Deze reviews zijn authentiek. Reviews die niet direct betrekking hebben op het product of de dienst, of niet in overeenstemming zijn met https://www.manutan.be/nl/mab/actievoorwaarden, worden afgekeurd