Sjorband in 2 delen met spanner met haak - Belasting 250 kg - Musketon

X
Sjorband in 2 delen met spanner met haak - Belasting 250 kg - Musketon
Sjormusketon
Vanaf
€ 22,50
 excl. BTW
€ 27,23 incl. BTW
Per stuk
Artikelnummer : Selecteer een variatie

Milieu- en/of sociale voordelen

Deze verpakking is geheel of gedeeltelijk gerecycled. Dit betekent dat het is gemaakt van materialen die afkomstig zijn van recyclingketens (raadpleeg de technische kenmerken voor meer informatie).
Deze verpakking is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Dit product is geheel of gedeeltelijk gerecycled. Dit betekent dat het is gemaakt van materialen die afkomstig zijn van recyclingketens (raadpleeg de technische kenmerken voor meer informatie).
Dit product is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.

Leer meer over ons duurzame product

Overeengekomen score

peis planete
peis score D
  • Helpt je te kiezen tussen vergelijkbare producten binnen het Manutan assortiment.
  • Gebaseerd op maximaal 16 milieueffecten (bijv.: koolstofvoetafdruk, gebruik van hulpbronnen, vervuiling, menselijke gezondheid, enz.)

Deze score is gebaseerd op een erkende methode, meer weten over deze methode? Leer meer over de Environmental Impact Score

Specificaties

Productinformatie

Productnaam Sjorband in 2 delen met spanner met haak - Belasting 250 kg - Musketon
Merk Spanset
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Breedte (mm) 25 mm
TMU (kg) 250 kg
Type haak Musketon
EN Norm EN 12195-2
Kleur Oranje
PEIS - Milieucategorie Webbing
Gerecycled product (%) 100 %
Gerecyclede verpakkingen (%) 100 %
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Recyclebaar product Ja - 100%
Klantgarantie 3 jaar
Oorsprong van het product Gemaakt in de EU
Band materiaal Polyester

Documentatie

Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Klik hier voor meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.