Jouw sessie gaat zo vervallen wegens inactiviteit. Klik OK om de tijd te verlengen met een extra 120 minuten.
Cabine met dubbele wand in plaatstaal - Te monteren - Klapdeur
X

Klik en sleep om te draaien
Vanaf
€ 6.035,00 excl. BTW
€ 7.302,35 incl. BTW
Per stuk Artikelnummer : Selecteer totale lengte (m)
Beschrijving
Voor gesloten gebouwen met aggressieve omgevingen of omgevingen met veel vocht of stof
- Thermische en akoestische isolatie, versterkt met minerale wol.
- Bevestiging op de grond of op een palletiseerbare tegel.
Bij de bestelling aan te geven opties: vloer, isolatie. Neem contact met ons op voor andere kleuren en afmetingen. Vergeet niet om de elektrische uitrusting te bestellen (verlichtingsarmatuur met 1 of 2 lampen, schakelkast, convector, aansluitingen). Na het monteren kunt u de cabine verplaatsen dankzij de stapelbare vloer (te bestellen), u hebt een heftruck nodig met redelijk lange vorken (afhankelijk van de afmeting van de cabine) en een capaciteit van minimaal 1,5 ton.
Bestaat uit: - scheidingswanden: panelen uit één stuk met halve beglazing (dikte 4 mm), stijlen en randen van aan 2 zijden gelakt plaatstaal - klapdeur met halve beglazing (L x H: 0,80 x 2,03 m), omkeerbaar met veiligheidsslot - wit gemelamineerd plafond Geleverd met schroeven.
-
3 jaar
Specificaties
Productinformatie
Productnaam | Cabine met dubbele wand in plaatstaal - Te monteren - Klapdeur |
---|---|
Verpakking | Per stuk |
Technische specificaties
Deur openingstype | Klapdeur |
---|---|
Totale hoogte (m) | 2.48 m |
Hoogte paneel (m) | 2.20 m |
Paneel dikte (mm) | 52 mm |
Kleur | Blauw |
Materiaal | Staal |
RAL | 5012 |
Klantgarantie | 3 jaar |
Oorsprong van het product | Gemaakt in de EU |
Documentatie
Selecteer je product om de beschikbare documenten te tonen
Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Klik hier voor meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.