Assortiment EKK37100. 50 kleingoedbak - BOTT
 excl. BTW
Per stuk
Artikelnummer   A605985
Milieu- en/of sociale voordelen
Specificaties
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK37100. 50 kleingoedbak, Breedte: 1300 mm, Diepte: 750 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Merk Bott
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Breedte (mm) 1300 mm
Diepte (mm) 750 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 50 vakken
Kleur Lichtgrijs
Materiaal Polypropyleen
Type product Opbergbak
RAL 7035
Klantgarantie 3 jaar
Recyclebare verpakking Ja - 100%