Assortiment EKK35100. 52 kleingoedbak - BOTT
 excl. BTW
Per stuk
Artikelnummer   A605976
Milieu- en/of sociale voordelen
Specificaties
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK35100. 52 kleingoedbak, Breedte: 1300 mm, Diepte: 525 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Merk Bott
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Breedte (mm) 1300 mm
Diepte (mm) 525 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 52 vakken
Kleur Lichtgrijs
Materiaal Polypropyleen
Type product Opbergbak
RAL 7035
Klantgarantie 3 jaar
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %
Oorsprong van het product Gemaakt in het UK
Productgewicht (kg) 2.38 kg
Recyclebare verpakking Ja - 100%