Assortiment EKK-86100. 16 kleingoedbak - BOTT
 excl. BTW
Per stuk
Artikelnummer   A606019
Milieu- en/of sociale voordelen
Specificaties
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK-86100. 16 kleingoedbak, Breedte: 800 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Merk Bott
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Breedte (mm) 800 mm
Diepte (mm) 650 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 16 vakken
Kleur Lichtgrijs
Materiaal Polypropyleen
Type product Opbergbak
RAL 7035
Klantgarantie 3 jaar
Oorsprong van het product Gemaakt in het UK
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %