Assortiment EKK-67100. 22 kleingoedbak - BOTT
 excl. BTW
Per stuk
Artikelnummer   A606008
Milieu- en/of sociale voordelen
Specificaties
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK-67100. 22 kleingoedbak, Breedte: 650 mm, Diepte: 750 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Merk Bott
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Breedte (mm) 650 mm
Diepte (mm) 750 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 22 vakken
Kleur Lichtgrijs
Materiaal Polypropyleen
Type product Opbergbak
RAL 7035
Klantgarantie 3 jaar
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Productgewicht (kg) 1.51 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %