Dit artikel keert niet meer terug in ons assortiment
Beschrijving
Gemaakt van een waterdicht rip-stop doek dit jack is een stijlvolle aanvulling aan de Techniek Lijn.
Met een fleecevoering en gewatteerde mouwen.
Dat geeft zowel warmte en comfort als bescherming aan de drager.
Belangrijke kenmerken zijn de opvouwbare capuchon zakken met rits manchetten met klittenband verstelbaar en een printopening voor personalisatie.
De borstlat beschermt tegen wind en regen en een aansnoerkoord in de capuchon en taille zorgen voor een goede pasvorm.
Specificaties
Productinformatie
Productnaam
Jack Limax Gevoerd S505 Blauw Portwest
Merk
Portwest
Verpakking
Per stuk
Technische specificaties
Materiaal
Polyester
Materiaal
100% Polyester
Kleur
Donkerblauw
Type voering
Fleece voering
Technische gegevens
Waterdichte en getapete naden voorkomt binnendringen van water , Ademend doek om vocht af te voeren vanaf het lichaam en zo de drager koel, droog te houden , Volledig gevoerd op de warmte vast te houden , Fleece gevoerd voor extra warmte en comfort , 4 opbergzakken voor meer opslag , Verdekte telefoonzak , Verdekte capuchon voor extra functionaliteit , Klittenband verstelbare manchetten voor goede pasvorm
Norm EN 5331997
Nee
Voering materiaal
100% Polyester Taffetta
Type
Geïsoleerde parka
Geslacht
Unisex
Norm EN 5311995
Nee
Documentatie
Selecteer je product om de beschikbare documenten te tonen
Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Klik hier voor meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.