Planet ICS-2105A IND CONV DB9 RS232/485 vezel SFP 100FX

Artikelnummer

  A253172
E-mail artikel
X
Planet ICS-2105A IND CONV DB9 RS232/485 vezel SFP 100FX
€ 147,50 excl. BTW
€ 178,48 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • PLANET ICS-2105A is een robuuste seriële converter over glasvezel IP die een groot aantal toepassingen mogelijk maakt waarbij de RS-232/422/485-communicatiepoorten de gemakkelijkste manier zijn om op alle soorten apparaten te werken.
  • Specificaties:
  • Seriële poort: RS-232 DB9 + RS422/485 4-draads klemmenblok.
  • SFP poort: voor 100FX Multimode of Monomode module.
  • Werking: Server/Client TCP.
  • Modi: Client UDP / COM Virtuele poort / Server Telnet / Verbinding per paar: Master/Slave.
  • Seriële overdracht: van 300bps tot 230400bps.
  • Configureerbaar via Webpagina.
  • Bedrijfstemperatuur: -10 tot 60 graden.
  • Behuizing: Metaal IP30 bevestiging DIN-rail 35 mm en muurbevestiging.
  • Bescherming: 6000VDC op Ethernet, omgekeerde polariteit en 6000VDC op de voeding.
  • Dubbele stroomtoevoer: 12 tot 48V op 6-draads klemmenblok (Redundant + Alarm).
  • Afmetingen: 135 x 97 x 32mm - 425gr.

Specificaties

Productinformatie

Productnaam Planet ICS-2105A IND CONV DB9 RS232/485 vezel SFP 100FX
Merk CUC
Verpakking Per stuk