Netwerkswitch mini Gigabit DEXLAN 4P SFP 1000SX/LX

Artikelnummer

  A256134
E-mail artikel
X
Netwerkswitch mini Gigabit DEXLAN 4P SFP 1000SX/LX
€ 111,50  excl. BTW
€ 134,92 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Deze mini Gigabit netwerkswitch maakt het mogelijk om netwerkapparatuur tot op 100 meter te verbinden met behulp van koper op kabelverbindingen met RJ-45-contacten en ver boven 100 meter met gigabitverbindingen op glasvezel.
  • De 2 Gigabit SFP poorten zijn ontworpen om Multimode, Monomode en WDM multiplexed modules te ontvangen die communicatieafstanden van enkele kilometers bieden.
  • Productvoordelen:
  • Norm IEEE 802.3z/AB 10/100/1000Base-T
  • Compatibel met de modules SFP 1000Base-SX/LX/ZX
  • 2 RJ-45 automatisch onderhandelende RJ-45-poorten 10/100/1000Mbps
  • Voeding via meegeleverde netspanningsadapter 100/230V - 5V 2A

Productinformatie

Productnaam Netwerkswitch mini Gigabit DEXLAN 4P SFP 1000SX/LX, Aantal uitgangen: 4
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Aantal uitgangen 4